Hakan Altun, MOI Sahne’de gerçekleşen konserinde sevenlerine Mayıs ayı sonunda yeni albümünün çıkacağının müjdesini verdi.

Arabesk müziğin sevilen isimlerinden Hakan Altun, geçtiğimiz Cuma akşamı sevenleriyle buluştu. Organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği “fizy Konserleri” kapsamında sahne alan sevilen sanatçı, biletleri günler öncesinden tükenen konserinde müzikseverlere duygu ve aşk dolu bir gece yaşattı.

Aşk şarkılarının en sevilen isimlerinden Hakan Altun, organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği “fizy Konserleri” kapsamında MOI Sahne’de sahne aldı.

Sevilen sanatçı, geçtiğimiz Cumartesi akşamı gerçekleşen konserinde kendi albümünde yer alan hitlerinin yanı sıra arabesk müziğin efsane isimlerinin dillerden düşmeyen şarkılarını da seslendirdi.

Sevenlerinin gösterdiği yoğun ilgi karşısında bir hayli mutlu olan Hakan Altun, sevenlerinin coşkusuna “Yaşasın Arabesk, Yaşasın Aşk” cümlesiyle yanıt verdi.

Konser sırasında izleyicileriyle bol bol sohbet eden Altun, MOI Sahne’de kahkaha fırtınası yaşattı.

Kendisini ilk defa izlemeye gelenlerin el kaldırmasını isteyen Altun’un “Ayıptır söylemesi bağımlılık yaparım.

Bu adam ne bunalım tipli diye düşünebilirsiniz önce; ama daha önce hiç eğlenmediğiniz kadar da eğleneceksiniz” cümlelerine salonu hınca hınç dolduran müzikseverler alkışlarıyla yanıt verdi.

Sevilen sanatçı, muhteşem konserinde sevenlerine yeni albümün müjdesini de verdi.

Kaynak: MagazinKolik

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

20 + 19 =