1. Siteye üye olduğunuz anda bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.
 2. Sitede, herhangi bir konuda dil, din, ırk ayrımı yapmak. Dolaylı olarak isim, kurum ve kuruluşlara hakaret etmek yasaktır.
 3. Sitede, kişileri rahatsız edici, toplum ahlak kurallarına aykırı yazılar yazmak, küfür etmek ve asılsız ithamlarda bulunmak yasaktır.
 4. Web sitemiz içeriğinden, bir başka sitede kullanılmak üzere kaynak gösterilmeksizin alıntı yapmak yasaktır. Özellikle sitedeki “Fotoğraf, Video veya haber” içeriğinin kopyalandığı gözlenirse, kopyalayan üyenin üyeliği yasaklanır.
 5. Sitede Hakan Altun’un özel hayatı hakkında yazılar yazmak yasaktır. Bu maddenin ihlali halinde uyarı yapılmaksızın ceza verilecektir.
 6. Siteye yazı eklerken, yazılarınızın Türkçe kurallarına uygun olarak eklenmiş olması gerekmektedir. Alfabemizde bulunmayan “q, x, w” gibi harflerin “k, v” gibi harfler yerine kullanılması yasaktır.
 7. “Bende izledim”, “Tamamen katılıyorum”, “güzel”, türü hiçbir değeri olmayan,sadece gülümseme (smiley) içeren sırf mesaj sayısını arttırmaya yönelik mesajlar yazmak yasaktır.
 8. Beğenmediğiniz, içeriğini yeterli bulmadığınız içerikle dalga geçmek, üyeyi küçük düşürücü yorumlarda bulunmak yasaktır. İçeriğinden rahatsız olduğunuz yazıları iletişim sayfası aracılığıyla site yönetimine iletme hakkınız bulunmaktadır.
 9. Özel mesaj yoluyla üyelerin kişisel bilgilerini istemek ve rahatsız etmek yasaktır. Rahatsız edilen kişi bunu site yöneticilerine bildirebilir ve yöneticiler de bu durumu inceleyip üyeyi önce uyarıp, tekrarlanması durumunda siteden süresiz olarak uzaklaştırır.
 10. Neden olursa olsun, site üyelerine hakaret eden üyeler uyarılır, uyarılar dikkate alınmazsa siteye girişi yasaklanır. Siteye girişinin yasaklanmasının ardından, yönetim veya üyeye olan hakaretlerini sürdüren üyelerin IP adresler ve loglar TCK’nın 480. ve 482. maddelerine dayanarak savcılığa verilebilir.
 11. Site içerisinde her türlü sitenin reklamını “izinsiz” yapmak kesinlikle yasaktır.
 12. Sitedeki görevliler, düzenini sağlamakla yükümlü olduklarından, mesajlarınızın içeriğini silebilme yetkisine sahiptirler. Bu konuda şikayetçi olduğunuz üyelere hakaret etmek veya saldırmak yerine yöneticilere şikayet etmeniz rica edilmektedir. Bu ricaya uyulmaması sonucunda üyeliğiniz yasaklanır, bu kuralımız esnekliği en az olan kuraldır.
 13. Tüm üyelere yazma hakkı verilmiş olup, mesajları düzenleme yetkisi site yönetimine aittir. Site içerisindeki yazıların yasal sorumlusu yazarın kendisidir.
 14. Herkes yazdığı içerikten sorumludur. Site yöneticileri üyelerin yazdığı içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 15. Site yöneticileri her yorumu ve yazıyı okumakla yükümlü değildir. Kullar dışındaki durumlara gördükleri takdirde müdahale ederler. Aksi halde üyeler uygunsuz içerikleri yöneticilere rapor edebilirler.
 16. Ayrıca, bu siteyi, site ekibini ve üyelerini zarara uğratmamayı ve oluşabilecek zararlardan korumayı kabul etmiş sayılırsınız. Yönetim, siteyi kullanış tarzınızın neden olduğu bir durumdan dolayı resmi bir şikâyet alırsa veya yasal işlemler bunu gerektirirse, kimliğinizi (ek olarak, bu hizmeti kullanırken hakkınızda toplanmış olan diğer bilgilerinizi) açıklama haklarını saklı tutar.
 17. Başka sitelerden kaynak belirtilmeksizin yazı ve veri taşımak yasaktır.
 18. Ulusal ya da uluslararası siyaset yapmak, siyasi oylama konuları açmak yasaktır.
 19. Dini tartışmaları açmak, yapmak, bunlarla ilgili oylama konuları açmak yasaktır.
 20. Yöneticilerin düzenlediği mesajı tekrar düzenleyerek eski haline getirmek ya da yöneticilerin üyenin mesajının içine yazdığı uyarıyı tekrar düzenlemek suretiyle değiştirmesi yasaktır.
 21. Karşılıklı münakaşaya girmek ve kişisel tartışma yapmak yasaktır. Kişisel sorunlarınızı siteye ya da siteye yansıtıp diğer kişileri rahatsız etmeye hakkınız yoktur. Bunları site haricinde çözümlemeniz ve tartışmanız gerekmektedir.
 22. Ticaret yapmak, karaborsa yapmak ya da yapmaya çalışmak yasaktır.
 23. Provokasyon yapmak yasaktır.
 24. Siteden yasaklandığı halde, başka kullanıcı adlarıyla yazmaya devam etmek yasaktır. Bu durumun tespit edilmesi halinde iki hesap da yasaklanacaktır.
 25. Bir ırkı aşağılayan, bir ırka hakaret ve rencide eden konu açmak, mesaj yazmak, görsel kullanmak yasaktır.
 26. Bir üyeyi özel mesaj ile, açık ya da dolaylı yoldan tehdit etmek yasaktır. Kişilerin şikayetleri doğrultusunda bu mesajlar incelenir ve gerekli cezalar verilir.
 27. İllegel olan herşey ve korsan içerik paylaşmak yasaktır. Bu sitede kabul ettiğiniz koşullar çerçevesinde; kesinlikle cinsellik, yanlış, yanıltıcı, yasadışı örgütlenme, kırıcı, kişisel gizlilik, uluslararası ve Türkiye Cumhuriyeti Yasaları’na aykırı içeriği olan iletiler atamazsınız. Bunun yanında, telif hakkı içeren dosya vb. materyalleri de paylaşamazsınız. Spam, flood, reklam, zincirleme mektup, piramit şemaları ve taciz kesinlikle yasaktır.
 28. Kayıt esnasında size kullanıcı adı seçme özgürlüğü verilmektedir. Tavsiyemiz, isminizin size özgü olmasıdır; ardından kayıt ettiğiniz hesap ile ilgili şifrenizi yöneticiler dâhil kimseye vermemeyi kabul etmiş sayılıyorsunuz (bkz: yasa ve güvenlik sebepleri). Bunun yanında, başka bir kullanıcının hesabını kullanmamayı da kabul etmiş sayılıyorsunuz. Hesabınızın güvenliği için önerimiz, karışık ve özel şifreler kullanmanızdır.
 29. Kayıt olduktan sonra profil alanlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Fakat profil alanlarınızda kullandığınız her türlü illegal durumda, yöneticiler sizi uyarmadan profil alanınızı düzenleyebilir veya silebilirler.
 30. Hakan Altun Fan Club Yönetimi Kullanım Koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yaptığı değiişiklikleri duyurmakla yükümlüdür.

Not: Her iletinizin IP adresi kayıt altına alınmaktadır. Bunun nedeni ise IP adresinizin veya ISP adresinizin daha önceden yasaklanmış (banlanmış) olabileceğidir. Bu durum sadece anlaşmanın önemli bir parçasını ihlâl etmeniz ile oluşabilir.

Ek Not: Yazılım çerezler yerleştirmektedir ve hakkınızda küçük bir metin dosyası (kullanıcı adınız ve şifreniz de mevcuttur) oluşturarak tarayıcınızın ara belleğinde bulundurur. Bu sadece giriş/çıkışlarınız için geçerlidir. Yazılım, bunun haricinde bilgisayarınızdan herhangi bir bilgi almaz.