TNT ekranlarında yayınlanan başarılı magazin programlarına imza atan Uçankuş Medya’nın düzenlediği geleneksel iftarların ikincisi geçtiğimiz akşam yapıldı. İşte sazlı sözlu iftardan çok renkli görüntüler.

Etiler Tatlıses Kebap’taki davete çok sayıda ünlü isim katıldı. İsmail Türüt, Tuğba Özerk, Erol Köse, Hatice, Hakan Altun, Latif Doğan, Vatan Şaşmaz, Kuşum Aydın, Serpil Çakmaklı, Ender Saraç, Berksan, Tuğba Özay, Okan Karacan ve Barbaros Şansal gibi ünlü isimler iftarda hem sohbet etti; hem de fasıl ekibi eşliğinde eğlendi.

Hakan Altun’un uduyla sevilen parçaları seslendirdiği iftarda bir dönem “Etiler – Tarabya” polemiğiyle araları açılan İsmail Türüt ve Aydın’ın samimiyeti dikkat çekti. İkili beraber şarkı söylemeyi de ihmal etmedi. Okan Karacan’ın dans şovu ise başta Erol Köse olmak üzere tüm davetlileri gülmek kırdı; geçirdi. İftar sonrası Uçankuş Medya ekibinin sorularını yanıtlayan twitter’ın parlayan yıldızı Erol Köse sanatçılarlarla ilgili yeni iidalar ortaya atarken; İsmail Türüt ise Davut Güloğlu – Ece Erken aşkıyla ilgili çarpıcı yorumlar yaptı. Renkli görüntülerin yaşandığı iftarın görüntüleri ve sanatçıların özel açıklamaları TNT’de pazar akşamı 22:15’te yayınlanacak ve Hakan Altun’un sunacağı Kırmızı Halı programında ekrana gelecek.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

4 × four =