Saldırının ardından Maslak Acıbadem Hastanesi’ne Tatlıses’in yakınları ve sanatçı dostları akın etti.

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo ve sanatçılar Mehmet Ali Erbil, Hakan Altun, Selami Şahin, Ferhat Göçer İle Teknik Direktör Fatih Terim hastaneye ilk gelen isimler arasındaydı.
Tatlıses’in sağlık durumu hakkında ilk açıklama Fatih Terim’den geldi. Terim, Tatlıses’in ameliyata alındığını ve gerekli açıklamanın doktorları tarafından yapılacağını ifade etti. Tatlıses’in doktorlarından bilgi alan sanatçı Ferhat Göçer ise ağır yaralı olan sanatçı hakkında kendisine gelen ilk bilginin öldüğü yönünde olduğunu ancak Tatlıses’in durumunun beklediğinden çok daha iyi olduğunu söyledi. Yoğun bakım doktorundan bilgi aldığını belirten Göçer, Tatlıses’in ameliyata alındığını ve uyutulduğunu belirtti.

Öte yandan hastane önünde bekleyen ve Tatlıses’in yakınları olduğu tahmin edilen bazı kişilerin, ‘Tatlıses’in kanı yerde kalmayacak’, ‘biz Urfalı’ysak intikamını alacağız’ şeklinde bağırdıkları görüldü.

Yakınlarının hastane önündeki endişeli bekleyişi devam ediyor.

DHA

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

19 − thirteen =