Ünlü şarkıcının hayranı olan ve kendisiyle tanışmayı çok isteyen genç kızın dileği, Yeni Asır’ın aracılığıyla gerçekleşti.

Pop-fantezi müziğin sevilen ismi Hakan Altun, hafta sonu sahne aldığı İzmir’de çok duygulandığı bir sürprizle karşılaştı. Alsancak Soho Bar’da kalabalık bir gecede sahneye çıkan Altun’u dinlemeye gelenler arasında mide kanserine yenmeyi başaran ve geçtiğimiz günlerde Yeni Asır’a manşet olan Merve Tıraşçı da vardı. Hatan Altun’un koyu bir hayranı olan ve onu görebilmek için uykusuzluğu göze alan Tıraşçı, gecenin sonunda kulise girerek hayalini gerçekleştirdi.
Yıllardır böyle bir buluşmanın hayalini kuran genç kız, hayranı olduğu Hakan Altun’a sarılırken gözyaşlarını tutamadı. Merve Tıraşçı, ünlü şarkıcıya yazdığı mektubu da vermeyi unutmadı. Genç kız ile konuşurken gözleri dolan Altun, acil şifalar diledi. Ünlü şarkıcıdan “Son Buse” adlı parçayı isteyen Merve, şarkıyı dinledikten sonra hemen mekandan ayrılarak evinin yolunu tuttu. Şarkıyı söylerken duygulanan Hakan Altun ise gözyaşlarını gizlemek için zaman zaman sırtını dönmek zorunda kaldı.

Umudunu kaybetmedi zor günleri atlattı
33 yaşındaki Merve Tıraşçı, Ege Üniversitesi’nin bir şirketinde satış ve pazarlama uzmanı olarak çalışırken mide kanseri hastalığına yakalandığını ve hastalığının 4. evresinde olduğunu öğrenmişti. Merve Tıraşçı, daha önce babasının da 45 yaşında yaşamını yitirmesine neden olan kanseri azmiyle yenmişti. Tıraşçı’nın bu başarısı Yeni Asır’da
manşet olmuştu. 8 ay içinde iyileşmesinin sihirli formülünü Yeni Asır’a anlatan Tıraşçı, “Kemoterapiden dolayı yerlerde süründüm. Vücudumda yaralar çıktı. Azıcık güneş görebilmek için odamdan salona binbir güçlükle ulaşabildiğim günlerim oldu. Ama beni sevenlerin desteği ile moralimi hep yüksek tuttum. En büyük moral kaynağım Cem Yılmaz’ın CD’leri oldu. Yeni yıla girdiğimiz şu günlerde bu tür rahatsızlıklar yaşayan herkese de tavsiyem, morallerini sürekli yüksek tutmaları, umutlarını hiç kaybetmemeleri” demişti.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

twenty − ten =