BAŞKAN GENÇ, HAZIRLIKLARI YERİNDE İNCELEDİ
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, İstinye’deki eski Tersane alanında gerçekleştirilecek ve bugün Kibariye konseriyle açılışı yapılacak ramazan etkinlikleri için son hazırlıkları yerinde inceleyerek, esnaf ve belediye personeline uyarılarda bulundu.

Sarıyer Belediyesi, ramazan hazırlıklarını tamamladı. Ramazan süresince, Sarıyer Merkez, Ferahevler, İstinye, Yeniköy ve Fatih Sultan Mehmet mahallelerinde kurulacak çadırlarda, günde 2 bin 500 kişiye iftar yemeği verilecek. Ayrıca, ihtiyaç sahibi 10 bin kişiye erzak kolisi ve iftar paketi dağıtılacak. İstinye Tersane Alanı’nda düzenlenecek Ramazan Şenlikleri bugün Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in konuşması ve Kibariye konseri ile başlayacak. Ramazan ayı boyunca sürecek şenliklerde Edip Akbayram, Kıraç, Kibariye, Fuat Saka, Metin Şentürk, Hüseyin Turan ve Hakan Altun gibi ünlü sanatçılar sahne alacak. Şenliklerde Türk sinemasının son dönem filmlerinin yanı sıra, tiyatrolar, şiir dinletileri, fasıl grupları, palyaço, çiftetelli ekibi, meddah, Hacivat-Karagöz, halk oyunları, kukla, illüzyon gösterileri ile yarışmalar ve ramazan sohbetleri yer alacak.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

11 + ten =