Seda Sayan, ‘Sabahın Sedası’ adlı yeni programının hazırlıklarını bitirdi. Sayan, kimi zaman sokağa çıkıp sevenleriyle buluşacak kimi zaman da ünlülerin evlerine konuk olacak.

Seda Sayan, yepyeni bir program ve bomba gibi konuklarla ekrana geri dönüyor. Ünlü sanatçı, Show TV’de 3 Mayıs Pazartesi günü başlayacak olan son programı ‘Sabahın Sedası’yla uzun bir aradan sonra tekrar izleyicileriyle buluşacak. Farklı içerik ve formatıyla ekrana gelecek olan programın ilk konukları ise Mehmet Ali Erbil ve Fatih Ürek. Hafta içi her gün saat 11:15’te canlı olarak yayınlacak olan programda Sayan, hem stüdyodakilere hem de ekran başındakilere unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak. Ünlü şarkıcı, salı günü Hande Yener’i, çarşamba günü Baha’yı, perşembe günü Hakan Altun’u ve cuma günü ise Safiye Soyman’ı programında ağırlayacak.

İŞTE YENİLİKLER
l Müzik ve eğlencenin yanı sıra sağlıklı yaşam ve astroloji köşelelerinin de yer alacağı ‘Sabahın Sedası’nda gündem yaratacak toplumsal konular masaya yatırılacak.

l Seda Sayan, programının içerisinde ayrılık noktasına gelen çiftleri, aralarında dargınlık olan anne baba ve çocukları bir araya getirmeye çalışacak.

l Sayan, Show TV’deki yeni programında ünlü isimlerin bilinmeyen yönlerini de ekranlara taşıyacak. Türkiye’nin yakından tanıdığı ünlü sanatçıları evlerinde ziyaret edecek olan şarkıcı, onlarla keyifli sohbetler gerçekleştirecek.

l Ünlü şarkıcı, haftanın belirli günlerinde sokağa çıkacak ve izleyicileriyle bir araya gelecek.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

one × three =