Magazin Gazetecileri Derneği’nin bu yıl Oba Restoran’da düzenlenen iftarına sosyete, sanat, siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı

Magazin Gazetecileri Derneği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği, sanat dünyasının buluşma gecesi oldu. Magazin gazetecileri ile sanat, sosyete, siyaset ve iş dünyasının ünlü isimleri önceki gece Baltalimanı Oba Restaurant’ta bir araya geldi. MGD Başkanı Sinan Tosun ve Yönetim Kurulu Üyelerinin davetlileri kapıda karşıladığı iftar yemeği, genç şarkıcı Neslihan Öztürk’ün seslendirdiği ilahiler ile renklendi.

İLGİ ODAĞI YAĞMUR
İftar yemeğine Metin Özülkü, Hakan Altun, Ege ve Ece Gürsel gibi isimler katılırken davetin ilgi odağı İpek Tenolcay’ın 15 yaşındaki kızı Yağmur oldu.

KOYU BİR SOHBETE DALDILAR
Magazin Gazetecileri Derneği’nin yemeğinde bir araya gelen oyuncu Saruhan Hünel ve şarkıcı Hakan Altun, uzun süre sohbet etti. İftar yemeğine katılan bir diğer isim ise uzun süredir ortalarda görünmeyen şarkıcı Pınar Eliçe’ydi.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

sixteen − 1 =