2011 yılında Olivium Outlet Center, Mehmet Topal önderliğinde ve daha birçok ismin de desteğiyle 1011 engeli ortadan kaldırıyor.

Zeytinburnu Engelliler Derneğindeki ve ülkemiz genelindeki engelli insanların engellerini ortadan kaldırmak için Sosyal Sorumluluk Projesinin ilk ayağı başlıyor.

Mehmet Topal önderliğinde İsmail Köybaşı, Selçuk İnan ve Trabzonspor futbolcuların maddi katkıları ile 24 Mayıs Salı Olivium’da 100 kişiye tekerlekli sandalye, 50 işitme cihazı ve 50 görme engelliler için yönlendirici bastonlarını teslim edecek.

Hedefin 1011 oldugu bu projede ayni günün aksamı Yesilkoy Sait Restaurantta Erdoğan Arıkan sunumu ile destek olan firma ve kişilere teşekkür plaketlerini takdim edip akülü sandalyelerine kavuşan engelli kardeşlerimizle keyifli bir aksam yemeği yiyeceklerdir..

Projeye destek veren diğer unlu isimler; Tanju Çolak, Sıla,Kenan İmirzalıoğlu, Beyazit Öztürk, Hakan Şükür, İsmail Köybaşı, Selçuk İnan, Orhan Şam, Cemil Ipekci, Hakan Altun, Serkan Balcı, Ebru Şallı, Paşan Yılmazel, Ceyhun Yılmaz, Kadir Çöpdemir ve daha bir çok isim.

KAYNAK : LİGTV

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

seven + nineteen =