Türkiye’nin en beğenilen sanatçıları arasında gösterilen Hakan Altun geçtiğimiz günlerde Lefkoşa’daki Golden Tulip Hotel’de sahne aldı.

Havuz başında gerçekleşen konseri başta Maliye Bakanı Ersin Tatar, Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Cemal Bulutoğluları ve cumartesi akşamları otelin casinosunda program yapan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil olmak üzere yaklaşık 500 kişi izledi.
Pasha Group Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Erbaş, Lefkoşa Türk Belediyesi’nin hizmet verdiği yaşlılar biriminden 10 kişiyi konuk ederek anlamlı bir davranış sergiledi.
Özellikle söylediği duygusal şarkılarla hayranlarının gönlünde ayrı bir yeri olan Hakan Altun, şarkılarının çoğunu konuklarıyla birlikte söyledi.
Hakan Altun gecenin finalini ise çok sevilen şarkılarından birisi olan “Dağlara taşlara yazdırdım adını” isimli şarkısını konuklarını ayağa kaldırıp, birlikte söyleyerek yaptı.
Hakan Altun konser sırasında sahneyi bir süre Mehmet Ali Erbil ile paylaştı. Erbil’in esprileri geceye ayrı bir renk kattı.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

four × 3 =