KRAL MÜZİK DERGİSİ’NİN HAZIRLADIĞI, “SEVDİĞİNİZ SANATÇIYLA BULUŞTURUYORUZ’A GELEN YÜZLERCE MEKTUP ARASINDAN ÇEKİLEN KURA SONUCUNDA, OKURLARIMIZDAN HALİME KUZU HAKAN ALTUN’LA BULUŞMANIN HEYECANINI YAŞADI.HALİME KUZU HAYRANI OLDUĞU SANATÇI HAKAN ALTUN İLE KARŞILIKLI SOHBET ETME İMKANI BULDU.

Hakan ALTUN’u neden çok seviyorsunuz?
Söylediği şarkılarda kendimi buluyorum.Onu sevmek güzel bir duygu.Hakan ALTUN halkın sanatçısı, sevenleriyle birlikte olmayı seven ve gurur yapmayan bir sanatçı.Onda olan bu duygu yoğunluğu beni derinden etkiliyor.Onu sevmemek elde değil.

Hakan ALTUN’un hangi şarkılarını çok seviyorsunuz? Konserlerine gidiyor musunuz?
8yıldır Hakan ALTUN hayranıyım.Bütün şarkılarını çok seviyorum ve konserlerine gidiyorum.Bundan önceki albümünü çok dinledim, hatta şarkılarını bile ezberledim.Yeni albümündeki “Ben Ağlarım” şarkısını yoğun duygular içersinde dinliyorum.

Hakan ALTUN’la karşı karşıya olmak nasıl bir duygu?
Benim için çok süpriz oldu.Değişik bir duygu onunla sohbet etmeyi hayal bile edemiyordum.Çok heyecanlıyım.Sanki yıllardır Hakan ALTUN’u tanıyormuş gibiyim.Kral Müzik Dergisi’ne çok teşekkür ederim.

Hayranızla birlikte olmak,onlar tarafından sevilmek nasıl bir duygu?
Hakan ALTUN:Dünyanın en güzel duygusu.Çünkü sizin ruhunuzdan çıkan bir şarkıyı insanların sevmesi,o şarkıda kendilerini bulması ve o şarkıyı yapan insanla hayranlarının bir araya gelmesi bence dünyanın en güzel duygularından bir tanesi.Müzikle uğraşan biri olarak,mesela ben besteci ve sözyazarı kimliğimle şarkılarıyla anılmak isteyen bir insan olduğum için kendimi şanslı hissediyorum.Şarkılarımı seven insanlara çok teşekkür ederim.Halime’ye de beni sevdiği için çok teşekkür ediyorum.

Yeni albümünüzde en çok hangi şarkıyı beğenerek okuyorsunuz?
Hakan ALTUN:Bir anne baba çocuklarını ayırt etmeden sever.Ben de yeni ve eski albümlerimdeki şarkılarımın tümünü severek ve içten okuyorum.Okuduğum şarkıları ayırt etmem söz konusu bile olamaz.

İkinci klibinizi hangi şarkınıza çekeceksiniz?
Hakan ALTUN:İnsanların istediği şarkıları kliplendirmekten yanayım.”Yürek Ağlar Gözden Önce” şarkım çok istek aldığı için ikinci klibimi bu şarkıya çekeceğim.

Kral Müzik Dergisi’ni nasıl buldunuz?
Hakan ALTUN:Müzik dergilerinin daha fazlalaşmasından yanayım.Bazı gazetelerin magazin dergisi ilavesi verdiği bu zamanda,müzik dergisinin olmaması bence Türkiye’de yapılan müziğin kanayan yarasıdır diye düşünüyorum.Ülkemizde müzik dergisi olmamasının eksikliğini hep hissetmişimdir.Öğrencilik yıllarımda da,konservatuar yıllarımda da hep takip ederdim, böyle bir dergiye hiç rastlamadım.Derginin içeriği çok güzel.Ayrıca sanatçıları bu güzel dergide buluşturduğu için Kral Müzik Dergisi’ni tebrik ediyorum.Böyle bir dergiye ihtiyaç vardı.Kral Müzik’i isteyerek alıp,severek okuyorum.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

4 + fourteen =