Hakan Altun, ‘Aşk Lütfen Gel’ diyerek bu defa aşkı arayan insanlarını tercümanı oluyor.

Hakan Altun, üç yıl aradan sonra çıkardığı yeni albümü ‘‘Aşk Lütfen Gel’’ için Poll Production ile anlaştı. Poll Production etiketi Polat Yağcı yapımcılığında piyasaya çıkan ‘‘Aşk Lütfen Gel’’ albümünde yer alan şarkılar, ‘Hakan Altun Klasikleri’ arasına girecek, yıllarca müzik severlerin dilinden düşmeyecek, yaşanmış ve yaşanacak aşklara eşlik edecek.

‘‘Aşk Lütfen Gel, Aşk Şehitleri, Faili Sevdam, Çözemedim, Aşk Büfe, Yürek Yaralı ve Paylaşmak İstiyorum’’ şarkılarının sözü ve müziği Hakan Altun imzası taşırken, ‘‘Nefsi Müdafa’’ şarkısının sözü Hakkı Yalçın, müziği Ceyhun Çeliktan imzası taşıyor. Ercan Saatçi ve Ufuk Yıldırım’ın unutulmaz şarkıları ‘‘Dönmelisin’’ ile sözü Hakan Altun, müziği Aydın Kara’ya ait olan ‘‘Ufak Bir Radyo’’ ve sözü Hakkı Yalçın, müziği Hakan Altun imzası taşıyan ’’Nihayetinde’’ şarkısı da albümde yer alan iddialı parçalardan biri.

Hakan Altun, diğer albümlerindeki geleneği bu albümde de bozmayarak yine bir Müslüm Gürses şarkısı seslendirdi. Sözü Yılmaz Uzun, müziği Bayram Şenpınar ait olan ve daha önce Müslüm Gürses’in unutulmaz yorumuyla dinlediğimiz ‘‘Yıkıla Yıkıla’’ şarkısı da ‘Aşk Lütfen Gel’ albümde yerini aldı.

Kayıtlara Babajim ve Kaya Stüdyosu’nda tamamlanan, prodüktörlüğünü Hakan Altun’un, müzik direktörlüğünü ise Aydın Kara üstlendi. Albümdeki şarkıların düzenlemelerini Aydın Kara, Yaman Hadi, Hakan Yelbiz, Gökhan Varol, Metehan Köseoğlu yaparken, albüm fotoğraflarını Müjdat Kupsi çekti.

Albümle aynı adı taşıyan ve albümün çıkış parçası olan ‘‘Aşk Lütfen Gel’’ şarkısının klibi Kubilay Kasap yönetmenliğinde çekildi.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

8 − one =