O Gün Bugündür Aşkla Mesafeliyiz

Arabesk müziğin güçlü sesi Hakan Altun, önceki gece Jolly Joker İstmarina Kartal’da sevenleriyle buluştu.

Yaklaşık bin iki yüz kişilik bir kalabalık saatler öncesinden kapıda kuyruklar oluşturduğu gecede sevilen şarkısı “Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum” ile konserinin açılışını yapan Hakan Altun, seslendirdiği romantik şarkılarla hayranlarına duygusal bir gece yaşattı.

Konserinin ikinci bölümüne de dillere dolanan şarkıları ile başlayan ünlü sanatçı itiraflarıyla da geceye renk kattı. ”Bizde zamanında aşık olduk elbette. Allah’a şükür insanız bizde. Bi seferinde bir alışveriş merkezinde kız arkadaşımı iki dakika beklettiğim için yemediğim laf kalmamıştı. O anı hiç unutamıyorum. Ondan sonrada doğru düzgün bir ilişkim olmadı.” diyerek herkesi tebessüm ettiren başarılı sanatçı, ”Siz siz olun yine de aşktan asla vazgeçmeyin” diyerek müzikseverlere nasihatte de bulundu.

Yaklaşık 2,5 saat sahnede kalan Hakan Altun, sevilen parçalarından ‘Mahşere Kadar” şarkısını seslendirdikten sonra konserini alkışlar eşliğinde tamamlandı.

Kaynak: Haberler.Com

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

15 − 10 =