Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde sahne alan ünlü şarkıcı Hakan Altun, esprileriyle kırdı geçirdi. “Alkışlamayan bütün bekarlar evde kalsın, evli olanların kaynanası 50 yıl daha yaşasın inşallah” esprisiyle kahkahalara boğan Altun, keyifli bir gece yaşattı.

Bodrum’da bir gece kulübünde sahne alan Hakan Altun, slow şarkılarla konserine başladı. Canlı performansıyla beğeni toplayan Altun, müzisyen arkadaşlarına ve vokalistine “Allah size alkış başına 850 bin dolar verir inşallah” sözleriyle alkış istedi.

Kendisini ilk defa izleyen olup olmadığını soran Altun, ellerini kaldıranların olması üzerine “Ellerini kaldıran arkadaşlar şanssız arkadaşlar. Ayıptır söylemesi bağımlılık yaparız. İlk defa gelenler ’Eyvah bunalım tipli bir adam sahneye çıktı, 3 tane slov şarkı söyledi. Bu gecemiz rezil olacak’ diye düşünüyordur. Böyle düşünenler ön yargılı insanlardır. Hayatınızda eğlenmediğiniz kadar eğlendirmeye söz veriyorum” dedi.

’Aşk Lütfen gel’ ve ’İstanbul olmaz olsun” şarkılarıyla başladığı konserinde keyifli ve romantik dakikalar yaşatan Altun, “Alkışlamayan bütün bekarlar evde kalsın inşallah. Evli olup da alkışlamayanların kaynanası 50 yıl daha yaşasın inşallah” demesi gülüşmelere neden oldu.

Altun, bu cümlelerinin ardından ritmi yüksek ’Mahşere kadar’ adlı şarkıyı söyledi. ’Teklif ediyorum’ şarkısıyla konserine devam eden Altun’u izlemeye gelen hayranları ve tatilciler, şarkılara eşlik edip eğlendi.

Yaklaşık 2.5 saat sahnede kalan Altun, sahne performansıyla büyük beğeni topladı. Konseri, sanatçının arkadaşı futbolcu Tuncay Şanlı da izledi.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

sixteen − four =