BVS Group’a ait Ataköy Marinada bulunan üç tarafı denizle çevrili Nossa Costa’da 14 Şubat Sevgililer Günü programında sevilen aşk şarkılarının bestecisi, arabesk ve fantazi müziğin ünlü ismi Hakan Altun sahne aldı.

Geçmişten günümüze en sevilen aşk şarkılarını, sevgililer gününü kutlamak için NossaCosta’ya gelen yüzlerce hayranı için seslendiren Altun, “Yine bu sevgililer gününde de yalnızım, ama ne kadar güzel bir manzara var şu an karşımda, herkes aşk dolu..” diyerek tüm konukların sevgililer gününü kutladı.

GELENEK DEĞİŞMEDİ!

Hemen hemen her sahnesinde mutlaka bir evlilik teklifine aracı olan Hakan Altun, NossaCosta sahnesinde de geleneği bozmayarak yine bir evlenme teklifine şahitlik etti.

“Sanırım en çok evlilik teklifi benim sahnemde ediliyor, ne kısmetli adamım.. Demek ki sahnem uğurlu, sahnemde evlenme teklifi edip hiç mutsuz evlilik yapanı duymadım..’’ diyerek genç çifte mutluluklar diledi.

Hakan Altun sevgililer gününe özel hazırladığı repertuvarıyla kendisini dinlemeye konuklara hem duygusal dakikalar yaşattı hemde zaman zaman arka arkaya hareketli şarkılar söyleyerek tüm salonu coşturdu.

Kaynak: Gecce.Com

1 Yorum

Hakan abi şunu söylemem gerek ki albümün ilk çıktığından bu yana takip ediyorum ve bana bir müzisyen olarak beste müzik ve şarkıda kalpten okuma konusunda çok büyük duygu kattınız allah razi olsun öncelikle…Sizin bende yeriniz sanat müzik camiasında ayrı olduğu için size iki şarkımı hediye etmek istiyorum kabul buyurursanız kalpden gelerek ve abi bu Eylül 27/2015 tarihinde Orduda düğünüm var ve aynı kulvarda olmasak da aynı yolda yürüyen bir kardeşin olarak hayalim olan nikahımın şahidi olmanızı eşim ve ben kalp den diliyorum…Sizi çok dinleyen ve seven bir hayran ve bir kardeş olarak çok mu birşey istiyorum bilmem ama bana en büyük düğün hediyesi vermiş olursunuz benimle bu mailden yada mailden atabileceğim telefon numaramla iletişime geçebilirsiniz…Kabul etseniz de etmeseniz de canınız saolsun sizi müzisyen arkadaşlarım ve ben çok seviyoruz…Bunu okuduysanız bile allah razı olsun çok saolun…Başarılarınızın,işlerinizin ve duygularınızın sonsuz daim olması dileğiyle hürmetler sevgiler hoşçakalın…

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

9 + 11 =