Sevilen sanatçı Hakan Altun, üç senelik aranın ardından müzikseverlerin beğenisine sunduğu “Aşk Lütfen Gel” isimli  yeni albüm sonrası  ilk sahnesinde Büyükçekmece Eser Premıum otelde hayranlarıyla bir araya geldi.

Hakan Altun-İntizar düeti geceye damga vurdu

İstanbulluların yoğun ilgi gösterdiği gecede romantik sanatçı, sahne repertuvarında hit olan şarkılarının yanı sıra “Aşk Lütfen Gel”  adlı son albüm çalışmasında yer alan şarkılarına da yer verdi.Başarılı şarkısının seslendirdiği şarkılara hayranlarının da hep bir ağızdan eşlik ettiği gecede, Hakan Altun’la sevilen sanatçı İntizar düeti de mekanı dolduran sevenleri tarafından  coşkuyla alkışlandı.Altun “ Yeni albümümüz çıkalı çok kısa bir süre oldu.İlginize çok teşekkür ediyorum.Albümde ”Aşk Lütfen Gel “ dedik. Aşk isteyenlerin şarkısı bu…Aşkı olmayanlar için aşk gelsin artık “dedi.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

one × 5 =