Duygusal şarkıların usta ismi Hakan Altun, ‘Uçakta bile şarkı yazıyorum.’ dedi.

Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu interaktif talk show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, son albümü ‘Konu Aşk’ ile müzikseverlerle buluşan şarkıcı Hakan Altun oldu.

“DEPRESYONDA GEZMİYORUM”

Hakan Altun güler yüzlü olmanın her şeyi çözeceği için hep neşeli olduğunu ve aşktan yana sıkıntılarını şarkılarına yansıttığını vurgulayarak, “Güler yüzün her şeyi çözeceğini düşünüyorum. Aşktan yana olan sıkıntılarımı şarkılara döküyorum. Onun haricinde hiçbir zaman depresyonda gezmiyorum” dedi.

“GECELERİ UYUYAMIYORUM”

Aklına bir şarkı sözü geldiğinde uyuyamadığını söyleyen ünlü şarkıcı, “Bazı geceler aklıma şarkı sözü geldiğinde uyuyamıyorum. Klavyenin başına geçip saat kaç olursa olsun kaydediyorum. Aklıma birşeyler geldiğinde uçakta bile şarkı yazıyorum” şeklinde konuştu.

“UYKU DÜZENİM DEĞİŞTİ”

Beyin ameliyatı olduktan sonra uyku düzeninin değiştiğini ve daha fazla uyumaya başladığını söyleyen Hakan Altun “ Eskiden çok az uyurdum. Ama beyin ameliyatı olduktan sonra daha fazla uyumaya başladım. Kendime çok fazla dikkat etmem gerekiyor” ifadelerini kullandı.

“ŞARKI YAZMASAM ŞEF OLURDUM”

Beste yapıp şarkı sözü yazmasa TRT’de orkestra şefi olmayı çok istediğini belirten Altun, “Beste yapıp söz yazmasaydım TRT’de orkestra şefi olmak isterdim. Çünkü bugüne kadar müzik haricinde hiç para kazanmadım” dedi.

“ATATÜRK’ÜN SÖZÜNDE İLERLİYORUM”

Askerdeyken Atatürk’ün bir sözünü okuduğunu ve o yolda ilerlemeye çalıştığını dile getiren Hakan Altun, “Askerdeyken Atatürk’ün ‘Hayatta öyle idealler vardır ki o yolda mağlubiyet bile zafer sayılır’ sözünü okumuştum. Benim için çok önemli bu söz. Ben de o yolda ileriye gidiyorum” dedi.

“EMEKLİLİĞİMDE SESSİZ BİR YERDE OLACAĞIM”

Sessiz bir yere yerleşip kendisine bir stüdyo kurmanın en büyük hayali olduğunu belirten Hakan Altun, “Emekliliğimde sessiz bir yere yerleşip yanına da bir stüdyo yapacağım. Stüdyoda hayatı unutuyorum. Çok mutlu oluyorum, kopamıyorum” ifadelerini kullandı.

“33 YILDIR MENİKÜR YAPTIRIYORUM”

13 yaşından bu yana manikür yaptırdığını söyleyen ünlü şarkıcı, “Büyüklerimiz ‘Enstrüman çalan insanın eli iyi olmalı’ derdi. Ben de 13 yaşından bu yana manikür yaptırıyorum. Ama kaşlarımı aldırtıp cilt bakımı bile yaptırmadım” şeklinde konuştu.

Kaynak: Gazete Vatan

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

four + three =