Hakan Altun, şarkılarının isimlerinden oluşan bir koleksiyon için bir erkek giyim markasıyla anlaştı.

Daffari 2015-2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, marka yüzü olarak anlaşan Hakan Altun için özel bir koleksiyon hazırladı. Aşk adamının, aşk dolu gardırobu temasıyla hazırlanan koleksiyonun simokinleri ’Teklif Ediyorum’ şarkısının etiketini taşıyor.

Bu özel koleksiyonda , markai imzalı özel desenler, çizgiler ve ekoseler de klasik kumaşın yanı sıra alternatif isteyenler için son derece şık ve geniş bir yelpaze sunuyor. Aşk rengi kırmızı, bordo ve mor renginin tonları klasik ve blazerlar göze çarpıyor. %100 pamuk gömlekler, saf yün pantolonlar ve desenleriyle stilinizi tamamlayacak ipek mendiller, kravatlar…

Fit kesimleri, modern çizgileri, kaliteyi ve rahatlığı bir araya getiren tasarımlarıyla; her an her ortamda, stilinizi tamamlayacak şık birer parça sunuyor.

‘Sahne sırası sende, bütün gözler üzerinde’ sloganıyla tanıtılacak koleksiyonun; katalog çekimlerini Emre Doğru çekti. Modern, şehirli ve stil sahibi erkeklere yeni sezonda marka, Hakan Altun’la merhaba diyor.

Kaynak: MagazinKolik.Com

1 Yorum

Serdar Babacan

Görüşebilirsek çok memnun olacağım sayın Hakan Altun

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

nine + one =