Şarkıcı Hakan Altun, Sarıyer Belediyesi Ramazan Etkinlikleri programında hayranlarını coşturdu. İstinye Tersane alanında sahneye çıkan Altun’u açık havada dinleyen Sarıyerliler zaman zaman genç sanatçıya eşlik etti, bazen de alkışlarla destek verdi. Etkinlik alanının özellikle gençler tarafından doldurulduğu konseri, Sarıyer protokolü de izledi. Günün sevilen şarkılarını seslendirerek uzun süre sahnede kalan Altun’a çiçek buketi veren Belediye Başkanı Şükrü Genç, Ramazan programını renklendirdiği için teşekkür etti.

Hakan Altun, Sarıyer Futbol Kulübü’nün 70’inci kuruluş yıldönümü için İstinye’deki eski tersane alanında sahneye çıktı.Sarıyer Spor kulübünü eski günlerinde olduğu gibi başarılı görmek istediğini kaydeden Altun, Kendisinin de Sarıyerli olduğunu ifade ederek halkıyla buluşturan yönetim kurulu üyeleri ve belediye başkanına teşekkür etti.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

17 − 13 =