Hakan ALTUN Resmi Fan Club

http://hakanaltun.org

http://facebook.com/hakanaltun

Hakan ALTUN Resmi Fan Club, Hakan ALTUN hakkında bilgiler sunmak, etkinlikleri, konser ve programları duyurmak, kendisi ile ilgili en güncel haberleri yayınlamak, fotoğraf ve videoları paylaşarak daha fazla hayranına ulaşmak ve bu hayranları bir arada toplayarak bir aile ortamında buluşmasını sağlamak, organizasyonlarımız ile Hakan ALTUN’a ulaşmalarını sağlamak ve kendisine olan desteğimizi her zaman hissettirmek amacıyla kurulmuş bir oluşumdur.Hakan ALTUN menajeri Sayın Ömer ÇAKMAKÇI’nın izni, bilgisi ve desteğiyle bilgi ve iletişim resmi olarak sağlanmaktadır.Facebook sayfamız ise, sosyal ağların yoğun bir şekilde kullanılması nedeniyle bu etkileşimi daha fazla artırmak amacıyla açılmış ve bu bağlamda yayını sürdürmektedir.

Facebook’ta tek resmi kaynak bu sayfadır.Sahte profil ve sayfalara itimat etmeyiniz.Bu sayfayı kuran ve yöneten Hakan ALTUN değil, sizler gibi hayranlarıdır.

Hakan ALTUN’un Facebook’ta profili YOKTUR.

Konserler, programlar, duyurular, resimler, videolar …v.s. ilk önce hakanaltun.org sitesinden duyurulacak ve oraya eklenecektir.

Bu sayfadaki her türlü bilgi ve verinin başka bir yerde kaynak belirtilmeksizin, bağlantı verilmeden yayınlanması yasaktır.

Herhangi bir soru, öneri ve bilgi almak için hakanaltun.org iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Hakan ALTUN Resmi Fan Club Yönetimi

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

three × one =