Değerli Hakan Altun Fan Club Üyeleri,

Yine her yeni albüm sonrasında olduğu gibi, sahte Hakan Altun hesapları sosyal mecralarda oluşturulmaya başlanmıştır. Bir çok kişi Hakan Altun ismini kullanarak bu hesapları kendisi gibi yönetmektedir.
Bu noktada tekrar belirtmek isteriz ki SN. HAKAN ALTUN’UN HİÇBİR SOSYAL MEDYA SİTESİNDE KİŞİSEL HESABI YOKTUR!..

Hakan Altun Fan Club ise www.hakanaltun.org üzerinden hizmet vermektedir. Hakan Altun Fan Club’a bağlı sosyal medya hesapları ise şunlardır:

Bu hesapların dışındaki Hakan Altun Fan Club adıyla açılan tüm sayfa ve hesaplar bizlere ait değildir.

Hakan Altun hayranlarını yanıltma yolu ile resmi ibaresi kullanarak oluşturulan hesaplar tarafımızca tespit edilmektedir. Ne yazık ki bu hesaplar tarafımızca oluşturulan içerikleri kullanmakta ve kendi adları ile yayınlamaktadırlar. Çoğu kullancımız ise bu durumun farkında değildir. Profil resimlerimizden kapak resimlerimize, sizler ile karşılıklı iletişim halinde oluşturduğumuz ve onayınızla yayınladığımız sizlere ait fotoğrafları da kendi hesaplarında yayınlamaktadırlar.

Bu hesapların hepsi hakkında gerekli bilgiler toplanmış ve kendileri hakkında hukuki süreç başlatılacaktır.

Sizlerden ricamız, yukarıda belirtilen hesaplarımız ve sitemiz haricindeki hesapları dikkate almamanızdır. Eğer böyle bir durumu tespit etmeniz halinde, iletişim sayfamızdan ve mesaj aracılığıyla bizlere bildirmenizdir.

Saygılarımızla,
Hakan Altun Fan Club Yönetimi

2 yorum

sibel tunalı

Hakan bey sizin adınıkukykanan bir var facebook ta ama sizin albüm deki şarkıları yayın lıyor

Gülümay Özis

Hayatim boyunca hic bir zaman anlamamisimdir su insanlari neden baskasinin ismini ve sahsini kullanarak hesap acarlar…!!! ve ellerine ne geciyor hic anlamis degilim …!!! ama Türkiyede bu Tür olaylar cok oluyor saniyorum… !!!! Cok üzücü ve yipratici seyler bu Tür olaylar..:( … Bu Tür haberleri duydukca ve okudukca Türkiyede yasamadigim icin cok Seviniyorum…!

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

5 × four =