Biga Ticaret Borsası’nın kuruluşunun 25. yılı ve “3. Hasat Şenliği” sebebiyle kapalı pazar yerinde düzenlenen konserde sahne alan ünlü sanatçı Hakan Altun vatandaşları coşturdu.

En iyi mahsül yetiştiren çiftçilere ve Ticaret Borsasına katkı sağlayan kuruluşlara plaketleri verildiği etkinlik öncesi bir konuşma yapan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Okyay, ödül alan kişi ve kurumları kutladığını belirterek, “ Umarım bu yıl olduğu gibi diğer yıllarda da topraklarımız verimli olur” dedi.

Konuşmaların ve ödül törenlerinin ardından ilk olarak Bigalı sanatçı Yüksel Arslan sahne aldı. Hemşehrileri ile buluşan Yüksel Arslan kendi yazdığı parçaları ve türküleri seslendirerek ilçe halkına güzel bir gece geçirtti. Yüksek Arslan’ın programından sonra sahneye çıkan ünlü sanatçı Hakan Altun ise Bigalılara en beğenilen şarkılarıyla seslendi. Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Hakan Altun ile Bigalılar eğlenceye doydular.

Programa Biga Kaymakamı Bahir Altunkaya ve Eşi Aynur Altunkaya, Biga Belediye Başkanı Mehmet Özkan, Garnizon Komutanı Sadri Boz, İlçe Emniyet Müdürü Beyhan Gündoğan ve çok sayıda misafir katıldı.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

18 − 17 =