Beşiktaşlılığıyla bilinen ünlü sanatçı Hakan Altun, Demba Ba bestelerinin ardından HABER1903’e açıklamalarda bulundu.

Demba BA için Beşiktaşlı taraftarların yapmış olduğu bestelerin ardından Hakan Altun, Zafer Algöz, Umut Kurt’un Demba Ba için söylediği bestesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Daha sonra Hakan Altun, Zafer Algöz, Umut Kurt, Oktay Gürtürk, Yaman Hadi, Hakan Yelbiz ve Aydın Kara, Beşiktaş’ın 112. Doğum Günü için beste yaptılar. Bugün Sosyal medyadan büyük ilgi gören bestenin kahramanlarından biri olan Hakan Altun, HABER1903’e konuştu.

Altun, HABER1903’e yaptığı açıklamada;

– ANADAN DOĞMA BEŞİKTAŞ’LIYIZ –

” Biz anadan doğma Beşiktaşlıyız. Beşiktaş’a gerçekten çok büyük tutkusu olan insanlarız. Bir de işin içerisinde müzik olunca, boş zamanlarımızda Beşiktaş içinde bir şeyler yapmak istiyoruz. Bundan 15-20 gün önce Demba Ba şarkısını yapmıştık. Dün akşam da stüdyoda benim kayıdım vardı. Kayıttan sonra sevgili Umut Kurt, Zafer Algöz, Oktay Gürtürk, Yaman, Aydın gibi Beşiktaş’a gönül veren insanlar vardı. Benim yollara taşlara diye bir şarkım vardı. Zafer Algöz 19 Mart’ta 112.yılımız dedi. Bizde o anda böyle bir beste gerçekleştirdik. İnşallah Beşiktaşlılar sevmişlerdir. Bizler böyle şeyler yapmaktan, Beşiktaş’a hizmet etmekten gerçekten çok büyük keyif alıyoruz. ” dedi.

– TÜRKİYE LİGİ ŞAMPİYONLUĞUNU ÖNEMSİYORUM –

” Beşiktaşlılar olarak bütün kulvarda şampiyon olmak isteriz. Ben Türkiye Ligi kupasını, Türkiye Ligi Şampiyonluğunu çok önemsiyorum. Avrupada elde ettiğimiz başarı zaten dünyada konuşuluyor. Liverpool dünyanın en sayılı gözde takımlarından bir tanesi. Balıkesir maçını kaza olarak değerlendiriyorum. İnşallah bundan sonra bizim kartallarımız en yüksekten uçarak ligde şampiyonluğu, Avrupa’da gidebildiğimiz yere kadar bizleri götürür.Futbolcu kardeşlerime, Teknik heyete, sizlere çok teşekkür ediyorum. Çünkü büyük emekler sarf ediliyor. Son dönemlerde başarıya açız. Şampiyon olmayalı uzun zaman oldu. İnşallah bir kaza olmadan şampiyon oluruz. Bu haftaki maçımızda zor. Sivas’a gidiyoruz. Galatasaray ile Fenerbahçe’nin maçının olması bir avantaj ama Sivasspor maçını geçmemiz lazım. İnşallah bunuda başarırız” dedi.

– ŞAMPİYON OLALIM ALBÜM YAPARIZ –

” Şampiyonluk gelirse bizden 10 tane şampiyonluk bestesi duyarsınız. Hatta albüm yaparız. Yeter ki şampiyon olalım. Biz Beşiktaş için elimizden gelen herşeyi yapmaya hazırız. ” ifadelerine yer verdi.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

4 × 5 =