Emelce’de Emel Müftüoğlu’nun konuğu romantik bakışlı, sevecen, sesiyle kalplerin telini titreten, karizmatik şarkıcı Hakan Altun’du…

Altun, şarkılarıyla olduğu kadar içtenlikle paylaştıklarıyla da ekranları başında izleyenlere şahane dakikalar yaşattı.

Hiçbir sosyal medya mecrasında hesabının olmadığını anlatan şarkıcı; sözlerine “Büyük teknoloji özürlüyüm. Telefonu sadece “alo” demek için kullanıyorum. Ara sıra da mesaj yazıyorum. Mesaj da bile sıkıntı yaşıyorum. Misal ben “MRB” yazamam. Ya da “CNM.” İllaki uzun uzun yazacağım. Takıntılıyım. İmla ile ilgili. Sanal Bakirim ben…” diye devam etti. Arkadaşlarının kendisiyle her fırsatta dalga geçtiklerini dile getiren Altun, telefonsuz yaşayamayan arkadaşlarını anlayamadığından” yakındı.

“TÜM ÜLKE AŞKLARIMLA ÇOK İLGİLENİYOR…”

“Bir gün mahallenin bakkalından bir şeyler alacağım. Bir teyze ile karşılaştım. “Oğlum ne zaman evleniyorsun?” diye sordu. Tüm ülke senin artık evlenmeni istiyoruz.” diye bir anısını paylaşan Hakan Altun; “Sanırım benim aile kavramına bakış açımdan kaynaklı, herkes benim evlenmemi istiyor. Annem bile bu kadar ilgilenmiyordur sanırım.”dedi. 9 senedir hayatında kimsenin olmadığını anlatan ünlü şarkıcı, “Bunun sebebi artık aşkı hissedememem.” dedi.

“ŞARKICILIĞI TADINDA BIRAKACAĞIM…”

Hakan Altun “360 Derece Emel’ce”de, “Sahnenin çok zorlukları var. Kimse sahne arkası ve önü stressini anlamıyor. Babam hastanedeyken sahneye çıkmak zorundaydım. Çalıştığım 3 saat içinde profesyonel olmak gerekiyor. 27-28 yıl oldu. Hayatımın çoğu sahnede geçti.” derken, “Sahne tozunu yutan bir daha bırakamaz” cümlesinin ona çok ters geldiğini ve şarkıcılığı uzun uzuna yapmayı planlamadığını ve tadında bırakacağını açıkladı.

Kaynak: Haberler.Com

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

four × 4 =