Kocaeli Fuarı’nın bu haftaki konuğu Hakan Altun oldu. Konserde konuşan Altun, “Canlı performansımı ilk defa izleyenlere bağımlılık yaparım” dedi.

Kocaeli Fuarı’nın bu haftaki konuğu slov şarkılarıyla ünlü sanatçı Hakan Altun oldu. Kocaeli Fuarı’nda Güneş Sahnesi’nde sahne alan Hakan Altun, slov şarkılar söylediği için herkesin kendisini ‘bunalım adam’ olarak zannettiğini, fakat aksine hayata çok güzel bakan bir adam olduğunu söyledi. Altun ayrıca Kocaeli insanına komşu diye seslenen Altun, ‘’ilk defa canlı sahne performansımı izleyenler için bağımlılık yaparım’’ diye konuştu.

“BAĞIMLILIK YAPARIM”
Şarkılara zaman zaman eşlik eden hayranları, eğlenceli geçen konser sonunda Hakan Altun’u ayakta alkışladı. Altun, saat saat 21:30’da sevilen şarkısı ‘Telefonun Başında’ şarkısıyla sahneye çıktı. Yaklaşık 4 bin Hakan Altun sevdalısı telefonlarının ışıklarını Hakan Altun’un parçası için yaktı. Şarkı bitiminde Altun, ‘’ canlı performansımı ilk defa izleyenlere bağımlılık yaparım. Sizleri bu gece bunalıma sokacağım’’ ifadelerine yer verdi.

“SLOW ŞARKILAR SEVİYORUM”
Sahnede şarkı aralarında zaman zaman hayranlarıyla sohbet eden Hakan Altun, daha çok slov şarkı söylediği için herkesin kendisini ‘bunalım adam’ zannettiğini söyledi. Slow şarkıları sevdiğini anlatan Hakan Altun, “Düşünülenin aksine hayata çok güzel bakan, hayatı seven bir adamım. O şarkılarımda ufak bir sıkıntı var. Slov şarkıları daha çok seviyorum” dedi.

EN SEVİLEN ŞARKILARINI SESLENDİRDİ
Şarkılarını izleyiciler ile birlikte söyleyen Altun, en sevilen Telefonun Başında, Teklif Ediyorum, Ruh İkizi, Bu Akşam sabaha Kadar, Hani Bekleyecektin,Ben Ağlarım Sen de Ağla, Yollara Taşlara Yazdım adını, Zaten oŞarkıyı Ben Sana Yazmıştım, İstanbul Olmaz Olsun, Ağlamak Yok Yüreğim şarkılarını seslendirdi. Altun, ‘’ alkışlamayan taş olsun. Bekarlar evde kalsın’’ sözleriyle konsere katılan vatandaşları güldürdü.

BİR ŞARKISIN SEN
İki sene öncesine damga vuran ve sunuculuğunu Pınar Altuğ’un üstlendiği Bir Şarkısın Sen programında ünlü olan ve Hakan altun’un dostunun yeğeni 16 yaşındaki Ali Taşçı, Hakan Altun ile düet yaptı. Altun ile ‘Bu Aşk Böyle Bitemez ve ardından ‘Keskin Bıçak’ şarkılarını seslendirdi. Altun, ‘Hani Bekleyecektin’ şarkısını nasıl yazdığını ve askerlik anılarını anlattı.

Kaynak: Bizim Kocaeli

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

2 × 3 =