Aşk şarkılarının ve fantazi müziğinin sevilen sanatçısı Hakan Altun tarafından önceki gece Etiler Sahne’de konser verdi. Oldukça büyük bir ilgi gösterilen konserde Hakan Altun yeni şarkısını ilk defa sahnede seslendirdi. Şarkısını bitirdikten sonra büyük bir beğeni toplamayı başaran sanatçıya gösterilen yoğun ilgi dikkatlerden kaçmadı.

Uzun bir aradan sonra yeni albüm için çalışmalara başladığı bilinen sanatçının yeni şarkıları Etiler Sahne’de ilk defa sevenleri için paylaşıldı. Aşk Lütfen Gel isimli şarkının büyük bir ilgi gösterildiği konserde ünlü simalar da bulunmaktaydı. Ünlü simalar arasında bulunan Cenk Eren ve Esin Övet de yer aldı.

Gece boyu devam eden konseri alanını Hakan Altun stadyum ortamına çevirerek Beşiktaşlılar için hazırladığı özel şarkıyı da seslendirdi. Seslendirilen yeni şarkılardan sonra Hakan Altun yeni albümünü bekleyenlerin büyük bir heyecan içerisine girdiklerini söyleyebiliriz.

2 yorum

Semih KAYHAN

Yüreğine Sağlık Be Abim Benim Bu Şarkını O kadar çok beğendim ki anlatamam ben Geçmişini Yenemeyen Bir Çocuk olarak Seni Ayakta Alkışlıyorum.

abi çıkartın şu albümü beklemekten harap olduk kaç ay oldu

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1 + six =