Hakan Altun, Cumhuriyet Bayramı’nın 93’üncü yıl dönümünü Kıbrıs Grand Pasha Girne’de sevenleriyle kutladı. Tüm misafirlerin tek bir ağızdan 10. Yıl Marşı’nı ayakta söylediği konserde, Hakan Altun yeni albümün müjdesini de verdi.

Cumhuriyet Bayramı’nın 93’üncü yıl dönümü kutlamaları kapsamında konser veren Hakan Altun, Kıbrıs Grand Pasha Girne’de sevenlerine coşkulu bir bayram yaşattı.

Mesut Yar ile düet
Geçtiğimiz günlerde Sabah programını bırakıp, Park Residences Cadde projesinin marka yüzü olan Mesut Yar da Cumahuriyet’in 93’üncü yılını Kıbrıs’ta kutlayanlardandı. Hakan Altun ile Türk Sanat Müziği şarkılarında birlikte şarkı söyleyen ikili, konser boyunca birbirlerine laf atıp espri yaptılar.

2017’ye yeni albümüyle merhaba diyecek
Yeni albümünü 2017 Ocak ayının ilk haftasında çıkaracağını söyleyen Altun, 10 şarkıdan oluşan albümde kendisi dışında bu kez çok değerli söz yazarı ve bestecilerden de şarkı aldığını dile getirdi. Ayla Çelik, Ercan Saatçi, Hakkı Yalçın gibi isimlerin şarkılarının yer alacağı albüm, 2017 yılının ilk haftasında çıkacak.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

eighteen + 12 =