Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Fantezi Müziğin sevilen sesi Hakan Altun, “Diriliş Ertuğrul” dizisinden Engin Altan Düzyatan, Hande Subaşı, Burcu Kıratlı ve muhteşem sahne performansıyla Mor ve Ötesi konuk oluyor.

Hakan Altun Fan Club olarak programa seyirci olarak katılıyoruz.

Not: Kontenjanlarımız dolmuştur. Sizler de duyurulardan ve organizasyonlarımızdan haberdar olmak ve katılmak istiyorsanız. Ücretsiz olarak Hakan Altun Fan Club’a üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir. Hakan Altun Fan Club Üyelik duyurusunu okumak için TIKLAYIN!..

Paylaş

2 yorum

Aydinyilmazoglu

Bizde Fanıyız Ama Seyirci Olarak Olarak Katılma Adına Hiç Bir Bilgi Verilmedi Bu Üzdü Gerçekden Kocaman Ayıp Böylesine Hasta Oldugum Bir Adamın Katıldıgı Programın Bılgısı Verilmemsi Gerçekdn Üzdü.

Merhabalar Aydın Bey,
Organizasyon duyurularımız sadece “Doğrulanmış Üyeliğe” sahip kullanıcılarımıza gönderilmektedir. Siz de HAKAN ALTUN FAN CLUB ÜYELİK DUYURUSU‘ndaki açıklamaları okuyarak üyeliğinizi doğrulayabilir ve bundan sonraki duyurulardan haberdar olabilirsiniz…
İlginize teşekkür ederiz…

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

10 − one =