Hakan ALTUN 13 Haziran Cuma günü ANKARA’da sahne alıyor.

Yer: Mirror Bistro Restaurant&Bar

Hakan ALTUN gece saat 01:00 gibi sahne alıyor.

MEKAN HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER

Mirror şimdi de Ankara’da CEPA Alışveriş Merkezinde

İstanbul’un gözde mekanlarından Mirror Restaurant & Bar Ankaralılarla buluşuyor. İtalyan ağırlıklı Dünya Mutfağı hizmeti veren restoranın İstanbul İş Bankası Kulelerinde, Sortie’de ve Suadiye Park’ta üç şubesi daha bulunmakta.

Mirror’un zengin menüsünde neredeyse yok yok ama Asya Usulü Somon Balığı, Somon füme ruloları, Ispanaklı Ravyoli, Mirror Usulu Bonfile, Deniz Mahsulleri Salatası, Dört Peynirli Risotto ve Pizza çeşitleri müşterilerin favorileri arasında. Tatlılardan ise Çikolatalı Sufle gerçekten tadılmaya değer.

İş Bankası Kulelerinde işadamlarının, Suadiye Teras’ta nefis adalar manzarası ile tüm İstanbulluların ve Sortie’de gece hayatını dolu dolu yaşayanların vazgeçilmez adresi olan Mirror, Ağustos ayından itibaren Ankaralılarında en sevdiği mekanlar arasına girmeye aday.
Kişiye özel seçenekler sunan Mirror-Ankara her türlü davet ve organizasyona; geniş alanları ve deneyimli kadrosuyla ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mirror Ankara
CEPA Alışveriş Merkezi Eskişehir Yolu
7. km Kat 3 Söğütözü Ankara

Telefon :
0 312 219 64 20
0 312 219 64 21

Email: [email protected]

Ayrıntılar ve Menu’ler için: http://www.mirrorbistro.com

Paylaş

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

4 × 4 =