04 Nisan Pazar gecesi KanalD’de Okan Bayulgen’in Medya Kralı’na Hakan ALTUN konuk oluyor ve biz de Fan Club ailesi olarak gidiyoruz.

Not: Programdan çok geç haberimiz olduğu için kısa bir sürede organizasyon yapmak zorunda kaldık.Katılım sayısı henüz belli olmadığı için herkes kendi imkanları ile KanalD’ye gelecek ve orada toplanacağız.Katılmak isteyen arkadaşlara duruma göre olumlu ya da olumsuz ayrıntılar kendilerine belirttiği telefon ya da mail adreslerinden geri bildirilecektir.

Program Bilgileri:
MEDYA KRALI

Okan Bayülgen’in sadece televizyonu değil, medyanın her alanını, yani; dizileri, filmleri, klipleri, yazılı basını ve interneti masaya yatırdığı talk-show programı “Medya Kralı”nda bu gece yine birbirinden ilginç ve komik vtr’ler var.
Medyanın hangi köşesinde olursa olsun, hiçbir saçmalığın gözden kaçırılmadığı programda Okan Bayülgen, konuklarıyla birlikte yine haftanın medya olaylarını inceleyecek ve “Medya Kralı” ile hafta sonu ekranına keyif katacak.

Yayın Saati : Pazar / 23.15 – Canlı

Paylaş

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

nineteen − five =