Cem Yılmaz’ın mart ayına kadar kapalı gişe olan gösterisi önceki akşam ünlüler geçidini aratmadı. Ünlü komedyeni izlemeye gelenler arasında Kıvanç Tatlıtuğ, Cenk Eren, Elif Dürüst, Hakan Altun ve Zafer Algöz de vardı.

Milliyet gazetesinin haberine göre, gösteriye uzun süredir gizlediği yaklaşık 620 bin TL değerindeki otomobili Maserati’yle gelen Kıvanç Tatlıtuğ, “Her zamanki Cem Yılmaz, yine döktürüyor” dedi.
Geceyle ilgili düşüncelerini twitter’da paylaşan Cenk Eren, “Her zamanki gibi güzeldi. Bayağı pornografik hikayeler anlattı. Zaman zaman insanın yüzü de kızarmıyor değil. Cem Yılmaz oyunda Kıvanç Tatlıtuğ’u görünce “Amatör jinekolog” dedi. Bütün salon koptu” yorumunu yaptı.
Hakan Altun ise “Cem olağanüstü bir adam. Ağzımı kapattığımı hatırlamıyorum. Ama kendisinin dediği gibi gösterinden çıktıktan sonra bir tane esprisini bile hatırlamıyorum” açıklamasını yaptı.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

15 + 10 =