Aşka Dair Şarkılar adlı yurt içi ve yurtdışı turneye çıkacakları öğrenilen Cengiz Kurdoğlu, Hakan Altun, prodüktörleri Polay Yağcı ile bu konserler öncesi bilgi alışverişinde bulundular.

Aşka Dair Şarkılar adını verdikleri konser ile geçtiğimiz ay Açıkhava’da birlikte aynı sahnede şarkılarının seslendiren Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun ve Kutsi önceki akşam prodüktör Polat Yağcı ile konserin çıkan DVD’sini izlediler.

Etiler Teppenyaki Alaturka’nın üst katındaki vip odada yemek eşliğinde “Aşka Dair Şarkılar” adlı yurt içi ve yurtdışı turneye çıkacakları öğrenilen sanatçılar ve prodüktörleri bu konserler öncesi bilgi alışverişinde bulundular.

Çok beğenilen bu konserin DVD’sinden özel olarak 1000 adet seri numaralı, sanatçıların kendi ıslak imzaları bulunan altın seri DVD’lerin yakında satışa çıkarılcağıda öğrenildi.

Müzik adamlarının yemekli toplantısından Kutsi erken saatte gazetecilere görünmeden ayrılırken, Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun ise mekan çıkışı gazeteciler ile ayaküstü sohbet ettiler.

Yıllar sonra ünlü oldumu hatırladım

Cengiz Kurtoğlu’nun, “Gazeteci arkadaşlarım, sizlere sonsuz teşekkür etmek istiyorum. Sizler sayesinde yıllar sonra ünlü olduğumu hatırladım” sözleri geceye damga vurdu.

Yakın zamanda Avrupa ve Türkiye’de olmak üzere bir turne düzenleyeceklerini söyleyen Polat Yağcı, Harbiye Açıkhava konseptini devam ettirip hedef kitleyi müziğe doyurmak istediklerini ifade etti.

Kaynak: magazinkolik.com

1 Yorum

Şule yüce

Kayseri de görmek isteriz ömrümun köşe başlarına sesleriyle dokunan iki güzel insan;)buraya beklemekten gözüm yollarda kaldı;)

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

4 + twenty =