Hakan Altun yılbaşı akşamı her ikisi de BVS Group’a ait Ataköy Marinada bulunan NossaCosta’da , ilerleyen saatlerde Etiler’de Sahne İstanbul’da unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşattı.

NOSSA COSTA YENİ YILA HAKAN ALTUN İLE MERHABA DEDİ

Yılbaşı gecesi BVS Group’a ait Ataköy Marinada bulunan üç tarafı denizle çevrili NossaCosta’da sahne alan sevilen aşk şarkılarının bestecisi, arabesk ve fantazi müziğin sevilen ismi Hakan Altun yılbaşı gecesi kendisini dinlemeye gelen yüzlerce hayranına unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşattı.

Gece boyunca hem duygusal hem de hareketli şarkılara bol bol yer veren Altun, saatler tam 24:00’yi gösterdiğinde, “Hepiniz için muhteşem bir sene olsun..2015 bize aşk, huzur ve para getirsin” diyerek sevenlerinin yeni yılını kutladı.

SAHNEDE EVLENME TEKLİFİ!

Yaklaşık 2 buçuk saat NossaCosta sahnesinde programı süren Hakan Altun, sahnesinde yine bir evlenme teklifine dahil oldu.

Sanat hayatı boyunca binlerce evlenme teklifine sahnesinde dahil olan Hakan Altun, “Söz verdiğim tüm çiftlerin nikah şahidi oldum, çok şükür hepsi hala çok mutlu ve evli” diyerek genç çifte mutluluklar diledi.

SAHNE İSTANBUL YILBAŞI GECESİ HAKAN ALTUN?A EV SAHİPLİĞİ YAPTI!

Sahne İstanbul programı öncesi yine BVS Group’a ait Ataköy Marinada bulunan Nossa Costa’da sahne alan Altun’un, Sahne İstanbul programında da oldukça enerjik ve keyifli olduğu gözlendi.

Gece boyunca alışılmış repertuarının dışına çıkarak haraketli şarkılara yer veren ünlü şarkıcı, “Bu gece oturmak yok!” diyerek Sahne İstanbul’daki tüm konukları sabahın ilk ışıklarına kadar hop oturttu,hop kaldırdı.

Yaklaşık iki buçuk saat sahnede kalan Altun, “2015’den umutluyum, bize mutluluk,sağlık ve sevgi getirsin.. ” diyerek programını sonlandırdı.

Kaynak: MakazinKolik.Com

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

twelve − 2 =