Beylikdüzü Spor Kulübü 20. kuruluş yıldönümü sebebiyle Kaya Ramada Otel’de geniş katılımlı bir program düzenledi. Beylikdüzü Spor Kulübü Başkanı Tayfun Şen’in ev sahipliğinde gerçekleşen gecede Sanatçı Hakan Altun ile Funda Gürses sahne aldı. Geceye; siyasi parti ilçe başkanları, AK Parti, CHP, MHP Beylikdüzü Belediyesi meclis üyeleri, işadamları, Beylikdüzü Spor Kulübü oyuncuları ve birçok davetli katıldı.

2012 yılı için İstanbul’un Avrupa Spor Başkenti seçildiğini ifade eden, Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, “2012’ye doğru giderken sporu yaygınlaştıralım. Sporun yaygınlaşması ve profesyonel manada gelişmesine büyük katkıda bulunan Beylikdüzü Spor Kulübü’nü 20. yılına ulaştıran herkese teşekkür ediyorum. Çoğu zamanda spor deyince akla futbol geliyor. 22 kişi oynuyor, yüzbinler, milyonlar seyrediyor. Hâlbuki spor algısı böyle olmamalıdır. Hepimizin hayatında sporu çeşitli branşlarda yaşadığımız ve yaşattığımız bir noktaya taşıyalım. Tabi ki bu noktada spor kulüplerine çok önemli görev düşüyor. Yerel yönetim olarak bizde taşın altına elimizi koyuyoruz. Beylikdüzü Spor Kulübü’nü desteklemeye devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Spor değerlerimizi korumada yardımcı

Sporun üstün erdemlerinin değerlerimizi korumada yardımcı olacağını ifade eden Beylikdüzü Spor Kulübü Başkanı Tayfun Şen, “Üzüntüyle görmekteyiz ki dostluk, arkadaşlık, komşuluk gibi yerel değerlerin yanı sıra; sevgi, saygı ve barış gibi temek değerler giderek gölgelenmektedir. Bizler bütün bu olumsuzlukları ortadan kaldıracak gücün gençlik olduğuna inanıyoruz. Sporun üstün erdemleri ve etik değerleri içinde gençlerimizi eğitmenin bizim için şerefli bir hizmet olacağını düşünerek, çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

Çalışmaların anlatıldığı gecede, Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun ve Kaymakam Yusuf Odabaş, Spor Kulübü Başkanı Tayfun Şen, Arpaş Yönetim Kurulu Başkanı Altan Köseoğlu ve Beylikdüzü Spor Kulübü Voleybol Şube Sorumlusu Halim Yıldırım’a plaket takdim edildi.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

15 + 7 =