Türkiye’nin güçlü seslerinden Hakan Altun, cumartesi akşamı Girne Merit Park Hotel’de sahne aldı. Konserine kendi parçası olan “Bir Telefon” ile başlayan Altun, orkestra arkadaşlarına ve bu gecede sevenleri ile buluşmasına vesile olan Merit Park Hotel yöneticilerine teşekkür etti. Hakan Altun konserine hareketli parçalarla devam etti.

Altun, sözlerini kendisinin yazdığı ve “Türk halkı eğlensin diye yazdım” dediği “Mahşere Kadar’’ parçanın nakaratında erkekler ve kadınlar arasında yarışma yaptı.

En kötü günümüz bu günden 10 kat daha güzel olsun diyen sanatçı, “Elveda Meyhaneci”, “Hey Gidi Koca Dünya” ve “Karı Çalı” gibi şarkılarda Merit Park Hotel misafirlerini dans ettirdi. Güzel bir PR çalışması yapılsaydı ‘’Gangnam Style’’ parçasından daha popüler olurdu dediği “Ankara’nın Bağları” parçasını seslendiren Altun, İbrahim Tatlıses ve Ferdi Tayfur’un da şarkılarını söylemeyi ihmal etmedi.

Hakan Altun konserine hız kesmeden devam ederken, Merit Park misafirlerinden biri sahnede online evlenme teklifi yaptı. Gelin adayının Kıbrıs’ta olmaması nedeni ile internet üzerinden görüntülü görüşüldü. Hakan Altun, genç çift için “Benimle Evlenir Misin?” parçasını seslendirdi.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

seven − one =