Hakan Altun’dan Beyaz Gazete’ye samimi açıklamalar
Aşk şarkılarının duygusal adamı Hakan Altun, Beyaz Gazete’ye samimi açıklamalarda bulundu. Özel hayatına yeterince zaman ayıramadığını belirtan Altun, ” En kısa zamanda evlenmek ve baba olmak istiyorum” dedi.

Yazdığı şarkılarla aşıkların dili olan Hakan Altun, kalbinin bir türlü dolmadığını söyledi. Uzun süreden beri yalnız olduğunu hatırlatan Altun,” Yaşadığım ilişkilerde nedense başarılı olamıyorum. Hep karşı taraf suçlu değil bende de hatalar var” dedi.

Çalışmaktan özel hayatıma zaman ayıramadığını belirten Altun, “En kısa zamanda evlenmek ve baba olmak istiyorum. Yaşıtlarımın boyum kadar çocukları var artık sıra bende sevenlerim ve ailem bir an önce evlenmem için baskı yapıyorlar. Ama hala birini bulamadım. Bu son albümüm bitirdikten sora artık evlilik için çalışacağım. Evleneceğim kız benden küçük olmalı bende büyülerin şansı kalmadı” diye konuştu.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

3 × two =