Arabesk müziğinin 4 temsilcisi Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun, Kutsi ve Hüsnü Şenlendirici, “Aşka Dair Şarkılar” konsepti ile Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarının karşısına çıktı.

Haber: Cnnturk.com

Pera Event organizasyonunda, Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında düzenlenen konserin başında tek başına sahneye çıkan Hüsnü Şenlendirici performansı ile seyirciyi mest etti.

Hayranlarının yoğun tezahüratları ve alkışları arasında klarnetini konuşturan Hüsnü Şenlendirici’nin ardından sahne alan Kutsi de seyircilerden yoğun ilgi gördü.

Kutsi’den sonra Hakan Altun seyircilerle buluştu. İlk kez Harbiye Açıkhava’da konser veren Hakan Altun, seyircinin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Son olarak Cengiz Kurtoğlu yoğun bir alkış tufanı arasında sahneyi geldi ve geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Konserde sanatçılar, 80’li, 90’lı ve 2000’li yılların şarkılarını seslendirerek hayranlarına benzersiz bir gece yaşattı.

Yoğun ilgi gören konserde, Kutsi geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Murat Göğebakan anısına sanatçının “Ay Yüzlüm” adlı bir şarkısını okudu.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

sixteen − 9 =