Bugüne kadar yüzlerce şarkıya şiirleri ile can veren Ahmet Selçuk İlkan’ın şiir albümü, bir haftada 10.000 adet satış elde etti. Büyük ilgi gören albümde, Coşkun Sabah, Hakan Altun, Meyra, İntizar, Baha ve Haktan gibi sanatçılar da onun yazdığı ölümsüz şarkılarını yeniden yorumladı. İlkan, şiir kitaplarının çok az satıldığı bir ülkede bir haftada 10.000 adet albüm tüketilmesinin kendisi için sevindirici olduğunu belitti.

Bir yandan “Şehir Şehir Anadolu, Şiir Şiir Anadoluî adlı şiir dinletilerini tüm hızıyla sürdüren İlkan, 7 yıl aradan sonra çıkardığı albümün geri dönüşlerinden çok memnun olduğunu belirtti. Ayrıca, bu albümün bir proje albümü olduğunu, insanların artık farklılık aradığını ve bu projenin ikinci ve üçüncüsünün de olacağını söyledi.

Büyük ilgi gören albümde, Coşkun Sabah, Hakan Altun, Meyra, İntizar, Baha ve Haktan gibi sanatçılar da onun yazdığı ölümsüz şarkılarını yeniden yorumladı.

‘Hayatımın Özeti, sloganı ile yepyeni şiirlerini ölümsüz şarkılar eşliğinde seslendiren Ahmet Selçuk İlkan’a klip parçası olan Ona Yanarım’da, Selami Şahin ve Ferhat Göçer eşlik etti. Parçanın klibini ünlü yönetmen Kemal Başbuğ çekti.

Yorum Yok

İlk yorum yazan sen ol.

Yorum Yaz

Aşağıdaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

nineteen − 1 =